slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Wrocław (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 146,58 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,4 mln zł (9 551 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 333 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom nie tylko najwyższą wygodę i liczne udogodnienia, jak np. ogrzewanie podłogowe, ale również poczucie bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje przepięknym ogrodem oraz zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: garaż + aneks kuchenny + pokój dzienny + wc + pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: sauna + łazienka + 2 pokoje + garderoba + sypialnia;
KONDYGNACJA 2: dwa pomieszczenia na garderobę / pralnię + otwarta przestrzeń na biuro / pokój zabaw dla dzieci i dorosłych.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje garaż w bryle budynku + dodatkowe miejsce postojowe przed wjazdem do garażu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom, którzy chcą mieszkać w komfortowych warunkach na europejskim poziomie i cenią ciszę, a przy tym potrzebują szybkiego i łatwego dostępu do centrum czy wyjazdu bez korków w kierunku Wrocławia. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją na kameralnym osiedlu w elitarnej inwestycji. W najbliższej okolicy nobilitująca zabudowa jednorodzinna i malownicze lasy.

Przy zakupie brak podatku PCC oraz wynagrodzenia biura. Przy konieczności finansowania zakupu nieruchomości kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-982)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl