kameralne z kominkiem w salonie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Żagań (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Żagań (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie siedmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 2 470 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 649 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 404 zł/mkw. przy metrażu 270 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się na wyciągnięcie ręki parku, przedszkola, szkoły a także sklepu. Kolejnymi, mocnymi atutami ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są wysoki standard wykończenia wnętrza oraz najwyższego gatunku materiały. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również na prowadzenie działalności komercyjnej (np. gabinety).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętymi w cenie meblami kuchennymi oraz wyposażeniem. Wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży tworzą dwie strefy:
PRYWATNA: łazienka + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie + taras + garderoba
GOSPODARCZA: wc + 2 gabinety.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1638)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl