slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w 11-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 688 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 64 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 620 000 zł oraz położenie na 6 piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w samym centrum. Malowniczość lokalizacji podkreśla przepiękna okolica – północny stok Beskidu Śląskiego, wylot doliny Wisły. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom fantastyczne widoki z okien na zieleń oraz góry. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje nowoczesnym designem, komfortowym wnętrzem oraz ustawnymi pomieszczeniami: pokój dzienny + przedpokój + sypialnia + kuchnia + 2 pokoje + łazienka + balkon. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wnętrze oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu zostało przepięknie odremontowane z zachowaniem dbałości o każdy szczegół.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-28467)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl