slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Gdańsk (okolice)

Apartament na wynajem Gdańsk (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Gdańska (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2000 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 500 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 46,97 m2 i korzystną wystawą okien na wschód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na 3 piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje już od pierwszej prezentacji eleganckim wnętrzem zaprojektowanym i wyposażonym z wyczuciem dobrego smaku:
– kuchnia;
– łazienka;
– salon;
– sypialnia;
– korytarz;
– balkon.
Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska + miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego, cichego i spokojnego osiedla. Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się nieopodal sklepów, punktów usługowych, szkół, lasów etc. Lokalizacja zapewnia znakomitą komunikację z centrum miasta. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do majętnych miłośników spokoju i zieleni. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 6 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś drogą mejlową, aby umówić się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (199-198)

Kontakt:
e-mail: m.kaszuba@broker.stg.pl