slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Apartament do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 493 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 67 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 636 tys. zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym miejscem postojowym:
– naziemnym: dodatkowo płatne 10 tys. zł;
– podziemnym: dodatkowo płatne 30 tys. zł.
Dużym udogodnieniem dla wszystkich będzie na pewno osobny box do przechowywania rowerów albo narzędzi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim fantastycznym ogrodem z wybrukowanym tarasem. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo. O to pierwsze dbają trzyszybowe okna oraz gazowe ogrzewanie podłogowe. Bezpieczeństwo z kolei gwarantują:
– system tokenów przy wjeździe;
– zamknięte osiedle;
– monitoring;
– domofon;
– kamery CCTV;
– antywłamaniowe rolety wysokiej klasy.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje elitarną lokalizacją w pobliżu Bulwarów Wiślanych, parków, basenu, a także rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego: sklepów, punktów usługowych, obiektów sportowych, galerii handlowej, Rynku. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają ścieżki rowerowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nowoczesnym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– sypialnia;
– pokój;
– łazienka;
– komunikacja;
– kuchnia;
– jadalnia;
– pokój dzienny;
– wiatrołap.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27174)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl