slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 58,5 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 13 504 zł/m2. Budynek z 2003 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 790 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną komórką lokatorską (dodatkowo płatne) oraz dwoma przynależnymi miejscami parkingowymi w podziemnym garażu (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu swoim komfortowym i przestronnym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + garderoba z pralnią + pokój + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży gustownie umeblowane.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo. O to ostatnie dbają łącznie domofon + monitoring. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją rewelacyjną, zieloną lokalizacją nieopodal placów zabaw, szkół, marketów, aptek, punktów usługowych, sklepów etc. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd zarówno do centrum, jak i na obwodnicę oraz lotnisko.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje olśniewającym widokiem z okien na panoramę miasta oraz morze. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. WGN zapewnia również bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1560)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl