wytworne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławiec (dolnośląskie). Budynek oddany do użytku został w 2012 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 5 090 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym III piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym / pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowym gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 96,26 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 490 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z prywatną sauną i balkonem. Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
POZIOM I: kuchnia + balkon + pokój dzienny + jadalnia + łazienka z wc + przedpokój
POZIOM II: sucha sauna + łazienka z wc + pokój + sypialnia główna + komunikacja.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przypisanym miejscem postojowym przy budynku, a także komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w eksploatacji adresowany do rodzin szukających prestiżu, wygody, a także przestrzeń. Wokół cisza i spokój, oraz bogata infrastruktura: centrum handlowe + przedszkole + ośrodek zdrowia + szkoła + obiekty sportowe + sklepy wielkopowierzchniowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem i atrakcyjną lokalizacją na terenie zadbanego osiedla. Ekskluzywny apartamentu do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego.

Gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12432)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl