kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2018 roku o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 479 tys. złotych (7 543 zł/mkw.) a także komfortową powierzchnię 63, 5 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem oraz osprzętem widocznym na zdjęciach, a także przynależnym miejscem postojowym (w cenie) oraz pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa (antywłamaniowe okna, monitoring na osiedlu).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka z wc + 2 sypialnie + jadalnia + kuchnia + balkon + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży otaczają tereny zielone (parki), przedszkola, szkoły, infrastruktura usługowa itp. Blisko stąd również do centrum. Dlatego ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją poszukiwaną na rynku lokalizacją w kameralnej okolicy.

Klientom zainteresowanym zakupem tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2894)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl