salon oraz kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 290 000 złotych, a także komfortowa powierzchnia 56,9 mkw. w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 1970 roku. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne II piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 097 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może unikatową lokalizacją w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic miasta. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży podzielone zostało na strefy: dzienną, kuchenną i sypialnianą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: loggia + salon + pokój + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwają solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska. Osoby zmotoryzowane zainteresują na pewno liczne miejsca parkingowe przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z umeblowaniem i wyposażoną kuchnią po remoncie. Wokół rozwinięta infrastruktura w postaci:
– terenów zielonych
– placów zabaw
– siłowni na świeżym powietrzu
– przedszkoli
– szkół
– obiektów sportowych
– ośrodków zdrowia
– aptek
– sklepów osiedlowych
– supermarketów wielkopowierzchniowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób, które szukają komfortu, prestiżu, wygody i luksusu. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12806)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl