slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnej, odrestaurowanej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 668 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1930. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 119,7 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe – północ – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 439 000 zł oraz położenie na IV piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również przepiękną antresolą, eleganckim wnętrzem, komfortem oraz ciekawą aranżacją. Długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży uzupełniają: open space + starannie urządzone i wyposażone pomieszczenia + dbałość o każdy szczegół + wszystkie miejskie udogodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0: salonu + biblioteka + łazienka + wc + kuchnia + jadalnia
POZIOM 1: open space + łazienka z wc + garderoba.
Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa domofon. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wysokiej klasy wyposażenie i umeblowanie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu oraz innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015- 13537)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl