slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Apartament na sprzedaż Zgorzelec (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zgorzelca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 287 320 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 52,24 metra kwadratowego powierzchni. Standard deweloperski. Cena w przeliczeniu na metry daje 5,5 tys. zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji nowoczesnym designem, ciekawym projektem i niebanalną bryłą budynku (naturalne okładziny + tynki + całoszklane balustrady). Do długiej listy zalet oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu należy dodać także przepiękny taras oraz niecodziennie spotykany w tego typu ofertach ogród.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka stylowym, komfortowym i prestiżowym wnętrzem z podziałem na dwie strefy:
STREFA DZIENNA: jadalnia + łazienka + salon + kuchnia + wiatrołap + hol
STREFA NOCNA: 2 sypialnie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-577)

Kontakt:
e-mail: Zgorzelec@wgn.pl