slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 439 000 zł (3 668 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1930 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 119,7 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na cztery strony świata i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje elitarną lokalizacją w sercu miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się również imponującą antresolą, wytwornym wnętrzem, a także ciekawą aranżacją pokoi i pomieszczeń. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż uzupełniają:
– wszystkie miejskie udogodnienia;
– dbałość o każdy szczegół;
– starannie urządzone i wyposażone pomieszczenia;
– open space.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA: kuchnia + biblioteka + pokój gościnny + łazienka + wc + jadalnia;
WYŻSZA KONDYGNACJA: łazienka z wc + garderoba + open space.
Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwa domofon. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje wysokiej klasy wyposażenie i umeblowanie.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego luksusowego apartamentu i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13537)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl