slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2010, a także imponująca cena 586 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 85,99 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 823 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją w sercu miasta. Na wyciągnięcie ręki dostęp do okolicznych restauracji, aptek, sklepów itp. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż jest niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Na amatorów dwóch kółek czeka komórka do przechowywania rowerów w częściach wspólnych.

Luksusowy apartament na sprzedaż częściowo umeblowany z efektownym, oryginalnym oświetleniem LED-owym. Wszystkie komfortowe pomieszczenia i pokoje rozmieszczono na dwóch poziomach:
NIŻSZY POZIOM:
– schody;
– balkon;
– sypialnia;
– pokój;
– garderoba;
– jadalnia;
– łazienka;
– hol;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
WYŻSZY POZIOM:
– strych do własnej aranżacji;
– pralnia;
– łazienka;
– garderoba;
– 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa kompletnie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13848)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl