slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Sopot

Apartament do sprzedaży Sopot

Luksusowy apartament na sprzedaż w Sopocie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 699 000 zł (14 563 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym kamienicy o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 48 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe), a także bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale: perfekcyjnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia własnego biznesu, np. biura, kancelarii prawnej, kancelarii notarialnej, biuro rachunkowego itp. Sprzyja temu korzystna lokalizacja gwarantująca znakomitą rozpoznawalność.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem projektu znanego architekta: przedpokój + kuchnię + pokój dzienny + 2 sypialnie + łazienkę + hol. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.

W razie pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5332)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl