po lewej nowoczesna kuchnia z wyspą, po prawej salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Brodnica

Apartament do sprzedaży Brodnica

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Brodnicy (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 650 000 złotych, 4 pokoje a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 122 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 328 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wybudowany na podstawie indywidualnego projektu. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca przez to swoją przestronnością, elegancją, prestiżem i komfortem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– pokój dzienny
– kuchnia
– jadalnia
– 3 sypialnie
– łazienka
– korytarz
– garderoby
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska, a także 2 miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jeszcze nigdy nie był zamieszkany. We wnętrzu królują jasne kolory, miejscami przełamane gustowną tapetą. W salonie i pokojach na podłodze położono parkiet dębowy, w pozostałych częściach płytki. Komfort podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe w łazience. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są niezwykle słoneczne. Na osobną uwagę zasługuje oryginalne oświetlenie LED-owe. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa monitoring, domofon oraz ogrodzenie wokół posesji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1669)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl