przestronny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2 200 złotych miesięcznie, a także wygodna powierzchnia 50 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2018 roku. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien w kierunku południowym, wygodne trzecie piętro oraz konkurencyjna cena.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + sypialnia + łazienka + przedpokój + pokój dzienny + jadalnia + kuchnia. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno przynależne miejsce parkingowe na zewnątrz. Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, na terenie zamkniętego osiedla, w pobliżu hipermarketu, słynnego centrum fitness etc. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12383)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl