widok od strony jadalni na luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Chorwacja (Sovlje)

Apartament do sprzedaży Chorwacja (Sovlje)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Sovlje (Chorwacja). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 10 750 zł/mkw., a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na pierwszym piętrze, najlepiej w budynku trzykondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 1 091 340 złotych. Wygodny metraż 101, 52 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2019 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– loggia
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– 2 tarasy
– taras
2 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją lokalizacją w malowniczej okolicy, 200 metrów od morza, nieopodal przystani jachtowej, znanych parków oraz tras spacerowych/ rowerowych. Ogromną zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także:
– zainstalowana klimatyzacja
– przynależne miejsce parkingowe
– możliwość korzystania z siłowni
– możliwość korzystania z bajkowego ogrodu
– możliwość korzystania z basenów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży bardzo elitarny, przestronny i komfortowo wyposażony „pod klucz”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale komercyjnym – zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie w systemie condo. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-66)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl