przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpania (Ciudad Quesad). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 189 000 EUR (812 700 złotych). Powierzchnia 111 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 7 322 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi usytuowanych w trzykondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + przedpokój + sypialnia + kuchnia + 2 łazienki. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest jego nobilitująca lokalizacja w elitarnej okolicy. Budynek stanowi mariaż śródziemnomorskiego designu architektonicznego z nowoczesnym wnętrzem. To również świetne miejsce do spacerów. Do morza są zaledwie trzy kilometry, a do obszarów handlowych raptem 5 minut spacerem. Amatorzy gry w golfa ucieszy pobliskie, profesjonalne pole golfowe. Na koniec warto dodać, że klimat tego regionu uważany jest za jeden z najzdrowszych na świecie i perfekcyjnie nadaje się do wypoczynku w każdym sezonie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-38)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)