komfortowy salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek pierwotny. Cena – 258 250 EUR (1 110 475 złotych). Powierzchnia 178,41 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 6 224 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku.

Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać elitarną lokalizację w jednym z najpiękniejszych zakątków Hiszpanii. W pobliżu znajduje się słynne pole golfowe oraz plaża. Klimat w tym rejonie uchodzi za jednej z najzdrowszych na świecie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również swoim wnętrzem i znajdującym się na dachu solarium. Funkcjonalny rozkład to: 3 sypialnie + aneks kuchenny + 2 łazienki + jadalnia + salon.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-23)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)