slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Studio/kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 490 290 zł (15 322 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym drapaczu chmur o osiemnastu kondygnacjach. Rok zakończenia budowy – 2023. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 32 m2, na której zaaranżowano jeden pokój. Osiemnaste piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa, nad czym czuwa całodobowa ochrona. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także swoją atrakcyjną lokalizacją blisko plaży oraz rozwiniętej infrastruktury, w tym: sklepów, bankomatów, wypożyczalni samochodów, salonów usługowych, aptek, barów i restauracji. Dużym udogodnieniem są znajdujące się w częściach wspólnych osiedla: place zabaw, ogrody, klub towarzyski, klub jeździecki, aquapark, kawiarnie, bary, baseny, restauracje, boiska do koszykówki i korty do tenisa, boiska sportowe, siłownie, sauny, SPA itp. Nieco dalej znajdziemy zamki, królewskie grobowce i ruiny starożytnego, greckiego miasta.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale również jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie turystom albo biznesmenom. Warto bowiem nadmienić, że okolicę upodobało sobie bardzo wielu zamożnych, zagranicznych inwestorów. Wisienką na torcie oferty, jest zapierający dech w piersiach widok na morze, jaki roztacza się z okien oraz balkonu oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-570)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl