slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). 1 pokój / studio / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 358 800 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o piętnastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piętnastym piętrze i liczy 41 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 751 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie znanej i poszukiwanej na rynku inwestycji deweloperskiej z bardzo rozbudowaną częścią wspólną osiedla, gdzie przyszli właściciele będą mogli korzystać z centrum fitness, usług medycznych, SPA, placu zabaw dla dzieci, obiektów sportowych, basenów, wodnej zjeżdżalni oraz zewnętrznego parkingu. Na smakoszów egzotycznych potraw czekają restauracje oraz bary.

Luksusowy apartament na sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim dużym potencjałem i dzięki temu znakomicie nadaje się pod lokatę kapitału. Dodatkowo wspominana już lokalizacja cieszy się rosnącą popularnością wśród zagranicznych inwestorów, a to przekłada się na zwiększenie wartości tutejszych nieruchomości.

W okolicy znajdziemy także przepiękne parki krajobrazowe, ruiny starożytnych miast oraz pełne tajemnic historyczne zamki. Na plaże dojdziemy w dosłownie kilka minut, pokonując zaledwie sto metrów. Niewątpliwym plusem oferty jest także otoczeniu bogate w sklepy, bankomaty, kluby fitness, apteki etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa europejskim wnętrzem zaaranżowanym w modnym, śródziemnomorskim designie z podziałem na:
– aneks kuchenny;
– balkon;
– salon/sypialnię;
– łazienkę.
Luksusowy apartament na sprzeda gwarantuje swoim mieszkańcom poczucie nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa (całodobowa ochrona).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-556)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl