slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 598 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 61,44 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 733 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu swoim estetycznie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. Dotychczasowi właściciele wyszli z założenia, że pełnemu relaksowi sprzyjają neutralne kolory, rośliny, naturalne materiały, porządek, minimalizm oraz prostota.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert na pewno swoją rewelacyjną lokalizacją z dobrym dojazdem do trasy szybkiego ruchu S7 w kierunku Gdańsk – Warszawa. W zasięgu wzroku znajdziemy centra handlowe, szkoły, place zabaw, siłownie, dyskonty znanych sieci, obiekty sportowe, przedszkola oraz sklepy. Osiedle uchodzi za niezwykle nowoczesne i dynamicznie rozwijające się. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią zabezpieczony szlabanem parking przy budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym lokatorom nie tylko wysoki stopień komfortu, ale i bezpieczeństwa. Odpowiadają za to zarówno domofon, jak i monitoring. Olbrzymią zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością efektowne oświetlenie LED-owe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 sypialnie, jadalnia, łazienka z wc, garderoba, przedpokój, aneks kuchenny, salon, balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany i zaaranżowany w wysmakowanym stylu pod wymagającego klienta, który chce zamieszkać na światowym poziomie w wygodnym i komfortowo wyposażonym wnętrzu. Do kosztów zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć wynagrodzenie dla biura nieruchomości + koszty notarialne. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-347)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl