slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 398 880 zł (6 233 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o jedenastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 64 m2. Jedenaste piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności imponującymi widokami z okien na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż znajduje się na terenie elitarnego kompleksu deweloperskiego z licznymi udogodnieniami:
– centra fitness;
– place zabaw dla dzieci;
– baseny.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się unikatową lokalizacją, która uchodzi za jedną z najlepszych do inwestycji w całym kraju. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom poczucie zarówno bezpieczeństwa (kamery), jak i wygody. Na plażę dojdziemy spacerem w nieco ponad kwadrans. W okolicy mieszczą się liczne szkoły, ośrodki zdrowia. Blisko także do centrum.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w liczne, nowoczesne rozwiązaniami, jak np.: centralny system internetowy czy centralny system satelitarny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka ponadto swoim wysmakowanym i wystylizowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– balkon;
– sypialnię;
– salon.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-524)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl