slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Legnica (okolice)

Apartament do wynajmu Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament na wynajem okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 52 metry kwadratowe powierzchni i położony jest na II piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 300 zł/m-c, 3 pokoje oraz lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Ekspozycja okien: północ – południe.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może słonecznym balkonem, komfortowym wnętrzem oraz aranżacją pomieszczeń z dbałością o każdy detal:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca także fantastyczną lokalizacją. Wokół rozbudowana infrastruktura: galerie handlowe, szkoły z basenami, przychodnia zdrowia, targowisko z ekologiczną żywnością etc.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajmu) zadzwoń i umów się na prezentację. Więcej ofert na www.wgn.pl. Oferty nieruchomości WGN prezentowane są między innymi:
– w najpopularniejszych ponad 150 portalach i serwisach własnych i największych zewnętrznych;
– w wydawnictwach Grupy WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3606)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl