stylowo zaaranżowany pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 552 tysięcy złotych, cztery pokoje a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 96 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 750 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 2006 roku. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoim eleganckim, przestronnym i słonecznym wnętrzem. Warto dodać, że wnętrze jest częściowo umeblowane (meble kuchenne + wyspa łącznie ze sprzętem + szafy w zabudowie). Reszta umeblowania pozostaje do uzgodnienia z dotychczasowym właścicielem. Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z piwnicą.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto dodać również elitarną lokalizację, a także przemyślany rozkład pomieszczeń:
– 3 sypialnie
– pralnia
– balkon
– pokój dzienny
– garderoba
– kuchnia
– łazienka z wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom najwyższy komfort życia (np. ogrzewanie podłogowe). Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartament na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8192)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl