po komfortowy salon, po prawej funkcjonalna kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Częstochowa

Apartament do sprzedaży Częstochowa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 290 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 50 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 800 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją w centrum miasta, przynależnym pomieszczeniem piwnicznym, stylowym wykończeniem wnętrza oraz funkcjonalnym rozkładem:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.
Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje kuchenne meble wraz ze sprzętem AGD, pralkę i szafy w zabudowie (w sypialni i przedpokoju).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepy, przychodnie zdrowia, przedszkola, szkoły, wyższe uczelnie, kino, teatr, filharmonia, urzędy etc. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8795)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl