zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu wnętrze lksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 342 tysięcy złotych, dwa pokoje a także położenie na pierwszym piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 59 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 797 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na wschód.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elitarną lokalizacją w centrum, całkowitym umeblowaniem wnętrza, a także przyjemnym nasłonecznieniem. Luksusowy apartament znajduje się w imponujących krajobrazowo okolicach (Morze Śródziemne, słone laguny). Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– łazienka
– pokój dzienny
– sypialnia
– aneks kuchenny
– taras.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć nieruchomość spełniającą wymagania. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7931)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl