slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Apartament do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6,5 tys. zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 32,5 m2. Standard deweloperski. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 211 250 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem z następującym rozkładem pokoi:
– łazienka;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– hol;
– salon.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Dodatkowo przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Zamożne posiadacze samochodów mają możliwość dokupienia 2 rodzajów miejsc parkingowych: naziemnego bądź podziemnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalną i przynależną komórką lokatorską (dodatkowo płatna).

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje także swoją malowniczą lokalizacją w przepięknym anturażu terenów zielonych. Blisko przedszkola, placówki medyczne, szkoły, sklepy, punkty usługowe. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9486)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl