slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Suwałki

Apartament do sprzedaży Suwałki

Luksusowy apartament na sprzedaż w Suwałkach (podlaskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 710 tys. zł (8 tys. zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2019 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 88,75 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wyposażone zostało w unikatowe, drewniane meble (w cenie). Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco:
KONDYGNACJA DRUGA:
– łazienka;
– pralnia / garderoba / magazyn;
– sypialnia;
KONDYGNACJA PIERWSZA:
– łazienka;
– przedpokój;
– 2 sypialnie;
– salon;
– aneks kuchenny.
Właściciele aut docenią liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca doskonałą lokalizacją z fantastycznymi terenami zielonymi w sam raz pod długie spacery „nordic walking”. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy rozbudowaną infrastrukturę usługowo-handlową. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje także niecodziennie spotykany komfort życia. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-972)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl