nowoczesna aranżacja wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Duszniki-Zdrój

Apartament do sprzedaży Duszniki-Zdrój

Luksusowy apartament na sprzedaż w Dusznikach-Zdroju (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, planowany rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 636 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 53 metrów kwadratowych powierzchni. Standard deweloperski. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 tys. zł/m2. Rynek pierwotny. Osoby zmotoryzowane zainteresuje duża liczba naziemnych miejsc postojowych. Miłośnicy aktywnego wypoczynku ucieszą się z zadaszonej rowerowni i wspólnej narciarni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony został w liczne nowinki technologiczne, jak np. elektroniczne zamki szyfrowe z możliwością sterowania przez internet, dźwiękochłonne drzwi wejściowe o klasie ogniowej EI30 czy monitoring części wspólnych. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może gigantycznym potencjałem inwestycyjnym (dochodowy wynajem). Luksusowy apartament na sprzedaż typu loft. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w samym sercu Gór Stołowych, na terenie nobilitującego osiedla. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży WGN Nieruchomości. W celu omówienia szczegółów związanych z inwestycją, prowadzimy konsultacje mailowe, a także bezpośrednio w biurze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9469)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl