slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 349 tys. zł (8 304 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1978 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 42,03 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Na zmotoryzowanych czeka parking ze szlabanem. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną, zieloną lokalizacją w otoczeniu najpotrzebniejszych udogodnień, jak np. punkty usługowe, sklepy, markety, dyskonty, galerie handlowe, przedszkola, szkoły, teatry, kina, place zabaw. Rodziny posiadające samochód ucieszy szybki dojazd do trasy Unii Europejskiej i drogi szybkiego ruchu S7 (Warszawa – Gdańsk).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może olbrzymim potencjałem z przeznaczeniem pod zakup inwestycyjny i późniejszy, dochodowy wynajem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonały na start dla zamożnej rodziny. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: garderoba + balkon + przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej atrakcyjnych ofert na wgn.pl. Do ceny zakupu należy doliczyć koszty notarialne. Nasz doradca kredytowy pomoże w uzyskaniu kredytu 2% i przeprowadzi przez cały proces kredytowania, dzięki temu masz pewność, że cała transakcja będzie bezpieczna. Skorzystaj z zakupu nieruchomości bez podatku PCC.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-524)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl