slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 569 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 40 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 14 225 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. W otoczeniu bogate zaplecze handlowo-usługowe (punkty usługowe + wyższe uczelnie + szkoły + sklepy). Okolica uważana jest za cichą i spokojną. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią liczne miejsca postojowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również wnętrzem zaaranżowanym w modnym designie „loft”. Znajdziemy tu: taras, przedpokój, łazienkę, sypialnię, aneks kuchenny, pokój dzienny. Duże wrażenie we wnętrzu robi efektowne oświetlenie LED-owe.

Skupujemy nieruchomości za gotówkę. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Bezpłatnie gwarantujemy pełną obsługę kredytową. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14073)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl