slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 349 000 zł (7 286 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1990 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 47,9 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu estetycznie zaaranżowanym i odremontowanym wnętrzem z zachowaniem dbałości o każdy detal:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– balkon.
Wnętrze jest spójne stylistycznie i utrzymane w jasnych odcieniach szarości z połączeniem bieli, czerni i drewna. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa malowniczą i poszukiwaną na rynku lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Okolica uchodzi za cichą, spokojną i zieloną. W pobliżu znajdziemy: szkoły, przedszkola, żłobki, dyskonty popularnych marek, kwiaciarnie, pocztę, przychodnie zdrowia, place zabaw, boiska sportowe, centra handlowe, kina, siłownie, parki handlowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom i ich rodzinom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon). Na zmotoryzowanych czekają ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż bez podatku PCC. Nasz doradca kredytowy pomoże w uzyskaniu kredytu i przeprowadzi przez cały proces kredytowania, dzięki czemu masz pewność, że cała transakcja będzie bezpieczna. Już dziś umów się z naszym agentem na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-573)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl