slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,9 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 334 zł/m2. Budynek z 2023 roku o sześciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 495 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (galerie handlowe, sklepy, markety, punkty usługowe, szpital, stacje paliw, kwiaciarnie, szkoły, przedszkola). Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z opcją dokupienia:
– miejsca postojowego w hali garażowej za 40 000 zł;
– komórki lokatorskiej za 10 000 zł.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu nowoczesnych wnętrz projektu zdolngo architekta. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: pokój dzienny + przedpokój + garderoba + łazienka + balkon + aneks kuchenny + sypialnia. W częściach wspólnych budynku znajdziemy widokowy taras, z którego podziwiać można panoramę miasta oraz zielony park.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa jasnym, słonecznym i widnym wnętrzem (dużo przeszkleń). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Przyszły właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty 2% podatku PCC, ponieważ właściciel wystawia fakturę VAT. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1518)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl