slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 375 000 zł (7 796 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1959 roku o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 48,1 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Spacerem na Stare Miasto dojdziemy w 2 minuty. W otoczeniu szkoły, przedszkola, parki, planty, place zabaw, tereny zielone, kawiarnie, restauracje, puby, muzea, centrum rekreacji. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno zabezpieczony szlabanem parking dla mieszkańców. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom nie tylko najwyższy standard życia, ale i bezpieczeństwa (domofon).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest zadbane i estetycznie odremontowane wnętrze. Spójność kolorystyczna z akcentami granatu dodaje nieruchomości charakteru:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym rodzinom z dzieckiem, majętnym parom oraz singlom. Już dziś umów się z naszym agentem na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Nasi doradcy pomogą w udzieleniu pełnej informacji kredytowej na zakup ekskluzywnego apartamentu, pomogą we wszystkich formalnościach oraz w trudnych i zawiłych sytuacjach. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-578)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl