slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 299 tys. zł i powierzchnia 34,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1980 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 667 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się też jako bezpieczna lokata kapitału z myślą o zakupie inwestycyjnym i późniejszym, dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym osobom, które szukają dobrego miejsca „na życiowy start” w cichej i spokojnej okolicy.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca fantastyczną lokalizacją na czystym i cieszącym się dużym zainteresowaniem osiedlu obok parku. W zasięgu wzroku niezbędna do codziennego życia infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, dyskonty popularnych sieci, targowiska miejskie z ekologiczną żywnością, przychodnie lekarskie, obiekty sportowe, place zabaw. Rodziny posiadające samochód zainteresuje odgrodzony szlabanem parking. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + przedpokój + łazienka z wc. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom życie na bardzo wysokim poziomie w otoczeniu licznych udogodnień. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-569)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl