slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 099 000 zł (3 663 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 300 m2, na której zaaranżowano 7 pokoi. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa pieczołowicie utrzymanym ogrodem z delikatnym nasadzeniem, co tworzy oazę ciszy, spokoju i doskonałe miejsce do wypoczynku oraz relaksu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + garaż + dodatkowe pomieszczenie gospodarcze + pomieszczenie na letnią kuchnię;
KONDYGNACJA 0 i WYŻSZA: 5 sypialni + 2 salony + garderoba + aneks kuchenny + osobne wc + 2 przedsionki + 2 łazienki z wc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza: marketów, sklepów, dyskontów znanych sieci, szkół, przedszkoli, poczty, kwiaciarni, obiektów sportowych, centr handlowych, ogrodów działkowych, placów zabaw, siłowni, toru gokartowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (solary + pompa ciepła + fotowoltaika). Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Nasze ekspert finansowy pomoże w uzyskaniu kredytu i przeprowadzi przez cały proces kredytowania, dzięki temu masz pewność, że cała transakcja będzie bezpieczna. Skontaktuj się z naszym agentem i już dziś umów się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-577)

Kontakt:
e-mail: a.szuba@wgn.pl