slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 54 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,7 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca elitarną lokalizacją w sercu miasta nieopodal bogatego zaplecza handlowo-usługowego: punków usługowych, aptek, restauracji, sklepów etc. To niezwykle cichy i spokojny punkt na mapie miasta. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa w pierwszej kolejności fantastycznie zaprojektowanym i odremontowanym wnętrzem w nowoczesnym designie: sypialnia + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + kuchnia. Wnętrze całkowicie umeblowane oraz wyposażone w najwyższym standardzie.

Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany zamożnym najemcom poszukującym życia na światowym poziomie w otoczeniu komfortu i wygód. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W cenie najmu luksusowego apartamentu zawarty jest czynsz administracyjny. Osoby posiadające samochód docenią z pewnością bezpłatne miejsca parkingowe przed budynkiem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14338)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl