slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, 1980 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 529 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na 2 piętrze i liczy 59,6 mkw. powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 876 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, wygód i w poczuciu bezpieczeństwa (domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej: sklepów, marketów, punktów usługowych, dyskontów, szkół, centr handlowych, przedszkoli, parków, żłobków. Niezwykle bogato prezentują się również części wspólne osiedla, gdzie znajdziemy m.in.: place zabaw dla dzieci i parkingi. To niezwykle kameralna, cicha i spokojna okolica. Właściciel aut docenią szybki dojazd do drogi S7 w kierunku Gdańsk – Warszawa.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca estetycznie odremontowanym i komfortowo zaaranżowanym wnętrzem: 3 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny + przedpokój + balkon + wc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”. Oznacza to, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży nie obejmuje m.in. wyposażenia mniejszych pokoi, pralki, suszarki, zmywarki i lodówki.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-615)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl