slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 4 piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 16-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 62 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego wschodu. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 17 742 zł/m2, co daje 1 100 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2021 roku.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu. Warto już na samym początku zaznaczyć, że luksusowy apartament do sprzedaży zaprojektowany został przez najlepszych projektantów: aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie + balkon + łazienka z wc + garderoba. Nowi lokatorzy mają możliwość dokupienia:
– miejsca w hali garażowej;
– komórki lokatorskiej.
Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z zawartym już w cenie wyposażeniem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fenomenalną lokalizacją nieopodal morza. Na słowa uznania zasługuje także najbliższe otoczeniu z fontannami, siłowniami, placami zabaw, terenami rekreacyjnymi i zielonymi. W okolicy znajdziemy markety, sklepy, dyskonty znanych sieci, gabinety lekarskie, punkty usługowe. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd na obwodnicę Trójmiasta oraz drogę S7. Na plażę dotrzemy w mniej niż kwadrans. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w niezwykle prestiżowym drapaczu chmur z lobby, siłowniami, salami konferencyjnymi etc. Nad bezpieczeństwem wszystkich lokatorów czuwają:
– wideofony;
– monitoring;
– całodobowa ochrona.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Zapraszamy do zamieszkania w luksusie nieopodal morza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1968)

Kontakt:
e-mail: m.pisarska@wgn.pl