slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsk (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 714 000 zł (9 958 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w wieżowcu z 1980 roku o XI kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 71,7 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. VI piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Cena luksusowego apartamentu do sprzedaży pozostaje do negocjacji

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom z dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalnym rozkładem wnętrza, znakomitą lokalizacją oraz okoliczną infrastrukturą (znana i lubiana przez mieszkańców galeria handlowa, dyskonty popularnych sieci, sklepy). Okolica uchodzi za niezwykle zadbaną z dużą ilością zielonych enklaw i placów zabaw dla dzieci, żłobków, przedszkoli, szkół, aptek, siłowni, pubów, pizzerii, restauracji oraz banków. Wokół cisza i spokój. Osoby zmotoryzowane docenią dużą liczbę ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co dba domofon. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– 2 sypialnie;
– salon;
– balkon;
– łazienka;
– wc;
– kuchnia;
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa imponującym widokiem z okien na park, rozlegle tereny zielone oraz – przy dobrej pogodzie – na Zatokę Gdańską. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje wyposażenie kuchni. Dotychczasowi właściciele dopuszczają również odsprzedaż części znajdujących się we wnętrzu zabytkowych mebli (do negocjacji). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1371)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl