slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 820 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 79 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 380 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany nowoczesnymi rozwiązaniami budynku inteligentnego „smart home”. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: pomieszczenie gospodarcze + garderoba + hol + łazienka + pokój dla dziecka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami, a każdy element wyposażenia wykonany został z niebywałą dbałością o detale z ponadstandardowych materiałów. Na zmotoryzowanych czekają dwa naziemne miejsca postojowe + hala garażowa (dodatkowo płatne). Dużym udogodnieniem są również komórki lokatorskie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych singli, par oraz rodzin z dziećmi. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki stopień nie tylko bezpieczeństwa (domofon), ale i komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją ciekawą lokalizacją w otoczeniu terenów rekreacyjnych (ścieżki rowerowe, zbiorniki retencyjne), a także niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (place zabaw, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły). Okolica uchodzi za niezwykle prestiżową i poszukiwaną na rynku. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1414)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl