slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2011, a także imponująca cena 1,45 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 71 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 20 423 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z widocznym na zdjęciach wyposażeniem (w cenie). Właściciele aut mogą opcjonalnie dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu (na oddzielnej KW). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim bajecznym ogrodem, słonecznym wnętrzem oraz perfekcyjną lokalizacją w topowej okolicy, w ścisłym centrum. Wokół znajdziemy urzędy, place zabaw, szkoły, przedszkola, dyskonty, sklepy. W zasięgu wzroku najważniejsze zabytki i atrakcje turystyczne Gdańska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń: taras + przedpokój + garderoba + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1433)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl