slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Suwałki

Apartament na sprzedaż Suwałki

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Suwałkach (podlaskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 88,75 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 tys. zł/m2. Budynek z 2019 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 710 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo. Dba o to m.in. domofon oraz monitoring. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także atrakcyjną lokalizacją z fantastycznymi terenami zielonymi w sam raz pod długie spacery i nordic walking. Nieopodal znajdziemy rozbudowaną infrastrukturę usługowo-handlową. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim nowoczesnym, designerskim wnętrzem z rozkładem na dwóch poziomach:
POZIOM JEDEN: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny;
POZIOM DWA: pralnia / garderoba / magazyn + łazienka + sypialnia.
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyposażone w unikatowe, drewniane meble (w cenie).

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-972)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl