slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (Gdańsk). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1,115 mln zł (20 648 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym wieżowcu z 2018 roku o osiemnastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Dziesiąte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji designerskim projektem wnętrza, gdzie znajdziemy: łazienkę, kuchnię, 2 sypialnie, balkon, pokój dzienny. Zamożne rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne: 50 tys. zł). Warto w tym miejscu podkreślić, że wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest całkowicie umeblowane/wyposażone. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży niekoniecznie należy zaliczyć jeszcze fantastyczną lokalizację na terenie nobilitującej inwestycji apartamentowej w centrum miasta. Z okien podziwiać można panoramę Starego Miasta, jedną z głównych jego atrakcji, stocznię, ECS etc. Okolica bogata w centra handlowe, szkoły, przychodnie zdrowia, punkty usługowe i sklepy. Lokalizacja gwarantuje perfekcyjny dojazd do wszystkich części miasta i Trójmiasta.

WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Skontaktuj się z nami już dziś drogą mejlową, aby umówić się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1771)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl