slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 489 tys. zł (16,3 tys. zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1970 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 30 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje gustownie zaaranżowanym i odremontowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi: przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uchodzi za perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Dużym udogodnieniem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno duża ilość miejsc parkingowych przy budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon) oraz komfortu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom oraz majętnym, młodym parom. Luksusowy apartament na sprzedaż pachnący jeszcze nowością. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w sercu uroczej dzielnicy. Spacerem na plażę dojdziemy w kilka minut. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1723)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl