slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 645 tys. zł i powierzchnia 51,31 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2017 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 12 571 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem. Znajdziemy tu: sypialnię + balkon + pokój dzienny + łazienkę z wc + przedpokój + jadalnię + kuchnię. Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest ciepłe, widne i słoneczne. Dla entuzjastów gadżetów XXI wieku przygotowano światłowód. Z kolei rodziny z małymi dziećmi zainteresuje zamykana na klucz wózkownia. Wielbiciele dwóch kółek ucieszą się z rowerowni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom życie na światowym poziomie w wygodzie, komforcie i poczucie bezpieczeństwa. Do długiej listy luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać prestiżową lokalizację na zamkniętym terenie z monitoringiem. Na wyciągnięcie ręki szkoły, wyższa uczelnia, sklepy, przedszkola, punkty usługowe itp. Właścicieli aut z pewnością zainteresują zadaszone miejsca parkingowe (przynależne i dodatkowo płatne 35 000 zł).

WGN bezpłatnie gwarantuje pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14078)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl