slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsk (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2016, a także imponująca cena 488 970 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na III piętrze i liczy 31,47 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 538 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od pierwszej prezentacji fantastycznym widokiem z okien na przepiękne tereny zielone. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w urokliwej okolicy, na terenie nowoczesnego osiedla. Wokół cisza, spokój i dużo zieleni. Znajdziemy tu również wykwintne restauracje, prestiżowe salony kosmetyczne, rzemieślnicze piekarnie, sklepy i punkty usługowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje zadbanym, eleganckim wnętrzem o następującym układzie pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Dla rodzin posiadających samochód przygotowano miejsce postojowe w hali garażowej (płatne 30 000 zł). Wszystkim przyda się praktyczna komórka lokatorska (zakup obligatoryjny cena 10 000 zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom zarówno bezpieczeństwo (domofon), jak i komfort. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom, majętnym rodzinom z dziećmi oraz dobrze sytuowanym osobom starszym, które cenią życie na europejskim poziomie w śród licznych luksusów, wygód, a na dodatek w spokojnej, zielonej, i wygodnej okolicy. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1895)

Kontakt:
e-mail: k.szymczak@wgn.pl