slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1,515 mln zł (14 988 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nowoczesnym wieżowcu planowanym do oddania w 2022 roku o czternastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 101,08 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Dziesiąte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim zapierającym dech w piersiach widokiem na morze oraz prestiżową lokalizacją na zamkniętym terenie z monitoringiem i ochroną. Po sąsiedzku niezbędna do codziennego życia infrastruktura handlowo-usługowa, a także tereny zielone i rekreacyjne, jak na przykład las, plaża, korty tenisowe, siłownia, strefa saun. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: aneks kuchenny + łazienka + balkon + salon + 2 sypialnie + przedpokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym, naziemnym miejscem postojowym (dodatkowo płatne).

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-707)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl