nowoczesna aranżacja salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 629 tys. zł (9 921 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1980 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 63,4 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się pod inwestycję z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż pochwalić się może również odremontowanym wnętrzem, które zostało zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami: loggia + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny + wc + łazienka + przedpokój.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją 5 minut od centrum. Okolica jest świetnie skomunikowana również z Trójmiastem. W najbliższej okolicy niezbędna infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna: wyższe uczelnie, place zabaw, żłobek, przedszkole, basen, szkoły, apteka, sklepy, galeria handlowa, dyskonty, delikatesy.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantuję obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-814)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl